Zawiadomienie PKW o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Waglowskiego

Nagłówek potwierdzenia złożenia zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego
Szanowni Państwo, z przyjemnością informuję, że w dniu dzisiejszym złożono do Państwowej Komisji Wyborczej dokumenty dotyczące rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Waglowskiego. Do dokumentów Komitet dołączył 1289 (tysiąc dwieście osiemdziesiąt dziewięć) podpisów wyborców popierających utworzenie takiego komitetu. Liczbę tysiąca zebranych podpisów przekroczyliśmy dziś w nocy, jednakże ważne było, aby takich podpisów było więcej niż wymagana liczba. PKW mogła zakwestionować cześć podpisów. Państwowa Komisja Wyborcza nie podjęła jeszcze uchwały w sprawie rejestracji Komitetu. Spodziewamy się podjęcia takiej uchwały w ciągu trzech dni. O decyzji PKW poinformujemy Państwa.

W chwili składania dokumentów do PKW na ul. Miłą w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba Komitetu, przyszły kolejne przesyłki zawierające podpisy popierające utworzenie Komitetu. W przypadku ewentualnego kwestionowania części podpisów wykorzystamy je w procesie rejestracji Komitetu.

Wszystkim Państwu bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie. Otworzyliśmy kolejne drzwi w tych wyborach. Przed nami kolejny etap. Teraz Komitet musi zebrać dwa tysiące podpisów wyborców z okręgu obejmującym warszawskie Bemowo, Ochotę, Ursus, Włochy i Wolę. Liczę na Państwa wsparcie. Szczególnie liczę na wolontariuszy, którzy pomogą nam zbierać wymaganą liczbę podpisów koniecznych są do zgłoszenia kandydata. Komitet musi dostarczyć do PKW owe przynajmniej 2000 (dwa tysiące) podpisów poparcia dla kandydata do 14 września. Przed nami zatem niecały miesiąc ciężkiej pracy.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję, a jednocześnie proszę o dalsze wsparcie,

Piotr Waglowski

Gramy dalej.

Nazwa Komitetu wyborczego to Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Waglowskiego (skrót KWW Piotra Waglowskiego). Siedzibą Komitetu jest ul. Miła 22 w Warszawie. Pełnomocnikiem wyborczym Komitetu jest Marta Kierepka. Pełnomocnikiem finansowym Komitetu jest Katarzyna Kiełbiowska.

Pierwsza strona potwierdzenie zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Waglowskiego w wyborach do Senatu

Pierwsza strona potwierdzenie zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Waglowskiego w wyborach do Senatu