Łączę kropki na warszawskiej Ochocie, Woli, we Włochach, w Ursusie oraz na Bemowie

Piotr Waglowski

Włodek zrobił taki fajny materiał, który wklejam niżej. O łączeniu kropek. I zrobił to w innym kontekście, ale ja go właśnie łączę z tym, co dziś się u mnie wyprawia. Otóż łączę kropki. I w najbliższych dniach, przez cały najbliższy miesiąc, będę potrzebował wsparcia w łączeniu kropek. Jeśli chcecie mi pomóc, to szukam wolontariuszy. Muszę zebrać przynajmniej dwa tysiące podpisów popierających mój start w wyborach do Senatu. Te podpisy to od osób, które są w rejestrze wyborców w okręgu, w którym mam zamiar ubiegać się o mandat senatora. Łączę kropki tych, którzy chcą mi pomóc wygrać wybory w jednomandatowym okręgu wyborczym, który obejmuje warszawską Ochotę, Wolę, Włochy, Ursus oraz Bemowo.

To podobno najtrudniejszy "podpisowo" okręg w Polsce. Wiedziałem, że łatwo nie będzie, ale właśnie dlatego warto to zrobić. Muszą połączyć kropki tych, którzy chcą pomóc w zbieraniu podpisów z kropkami tych, którzy zechcą taki podpis złożyć.

A potem muszę połączyć ponad sto tysięcy kropek w tym okręgu, by wygrać wybory 25 października. Sam ich nie wygram. Muszę połączyć kropki. Pomóżcie mi je połączyć.

Przeczytaj: Mogę agitować za swoją kandydaturą, bo mam na to zgodę pełnomocnika.

Prośby o wystawienie zgody na agitację (w tym zbieranie podpisów wyborców popierających moją kandydaturę w okręgu 45 do Senatu RP) należy kierować na adres poczty elektronicznej: komitet małpa piotrwaglowski.pl. Po ustaleniu szczegółów dotyczących tożsamości wolontariusza, jeszcze tego samego dnia taka zgoda będzie czekała w siedzibie Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Waglowskiego przy ul. Miłej 22 w Warszawie (to na Woli). Jeżeli ktoś - na swoją odpowiedzialność - poprosi o skan, zostanie mu taki skan wysłany (również z adresu wskazanego wyżej), zaś papierowy oryginał będzie czekał na Miłej.

Odwiedź kanał Włodka Markowicza na YT