Spot radiowy: stop polaryzacji, rozwiązujmy problemy ludzi.

Piotr Waglowski słucha radiowego spotu

Przyszła jesień. W najbliższą niedzielę odbędą się wybory. Przyszedł czas na zaprezentowanie radiowego spotu, który - dla celów kampanii wyborczej - nagraliśmy w Sound Tropez Studios w Warszawie.

To jest dokładnie ten spot, który emitowany jest w RDC w ramach bezpłatnego czasu danego komitetom wyborczym w mediach publicznych. Te spoty są prezentowane w blokach, a radio nie bada zbytnio, jaką te spoty mają słuchalność. Ponoć to byłoby za drogie. Wiadomo też, że ludzie nie lubią słuchać reklamy wyborczej, bo się z niej wylewają te wszystkie wysiłki i zabiegi o przychylność wyborców. Aż do nudności. Więcej i radio nie lubi puszczać takich reklam, bo nikt mu za to nie płaci, a ludzie nie chcą słuchać.

Wiedząc to postanowiliśmy zrobić spot nieco inny, niż - jak się spodziewaliśmy - przygotują konkurenci.

Aby jednak zaprezentować w jakiejś, nadającej się do przetrawienia formie, radiowy spot w internecie - dokonałem tu swoistej incepcji. Jest zatem spot w spocie (publiczne media dały mi na spot radiowy minutę i 13 sekund). Mam nadzieję, że się Państwu spodoba i że spodoba się na tyle, by się nim podzielić z przyjaciółmi.

Z liter "PIOTRWAGLOWSKIDOSENATU" można też ułożyć frazę "korweta wdusi nos pilota"

Do otwarcia lokali wyborczych pozostało 5 dni.