Polujcie na ulotki - zaczęła się wysyłka do skrzynek w okręgu nr 45

Ulotka Piotra Waglowskiego wyjęta ze skrzynki

Ulotki zostały wypuszczone w świat. Dostaję informacje, że już trafiły do niektórych skrzynek pocztowych w okręgu. To białe kruki. Zachowajcie je na pamiątkę tej kampanii. Proszę też o sygnał, gdy ulotka dotrze do Waszych skrzynek. Proszę też o to, byście powiedzieli sąsiadom, że więcej informacji o kandydacie można znaleźć w internecie. Jeśli znajdziecie czas - możecie też im sami opowiedzieć.

Trzy dni temu Katarzyna pisała: "Dziś, po nierównej walce stoczonej z sojusznikami (poczta+drukarnia) mogę stwierdzić po raz kolejny w swym życiu, że taktyka "głuchego telefonu" jest antyproduktywna ;), aczkolwiek można z niej wrócić z tarczą. Ulotki jadą już na pocztę w Będzinie i będą dystrybuowane w interesujących nas dzielnicach najpóźniej między 21 a 23 października, najprawdopodobniej jednak dystrybucja rozpocznie się w najbliższy piątek i skończy wraz z ulotkami. Zależy mi na zachowaniu jednej sztuki do celów sprawozdawczych, dlatego proszę Was o wyłudzenie od kogoś z okręgu takowej dla mnie".

Ja Katarzynie ulotki, która trafi do mojej skrzynki we Włochach, nie oddam. Nie wiem, jak z członkami Komitetu Wyborczego Wyborców, którzy mieszkają w okręgu. Być może mamy kłopot sprawozdawczy.

No i jeszcze uwaga do tych komentarzy, że niby nie jestem do siebie podobny na tej ulotce. Raz, że jestem gładko ogolony, dwa, że takie było miękkie światło, trzy, że trzeba było nieco rozjaśnić druk (testowaliśmy wcześniej kolory na mniejszym nakładzie ulotkowym). Rzeczywiście też przyjaciele produkujący ulotkę nieco wygładzili mi twarz, chociaż sygnalizowałem, że nie chcę retuszu. Ważne, że nazwisko nie zostało przekręcone.

fot. Paweł Przybyszewski