Tej jesieni: Piotr Waglowski do Senatu

Piotr Waglowski w studio

Wczoraj weszliśmy do studia Sound Tropez. To jest to samo studio, które zrobiło słuchowisko z komiksu Thorgal, albo które udźwiękowiało Kajka i Kokosza. Ma na koncie jeszcze parę innych produkcji. Weszliśmy tam i zajęliśmy im tylko chwilę. W efekcie... Nie uwierzysz, co stało się potem.

Ten materiał nakręciliśmy całkiem "przy okazji" nagrywania spotu do radia. Bo było tak, że trzeba było chwilę poczekać na doprecyzowanie tekstu spotu radiowego, więc usiadłem, by nagrać próbki głosu - dla potrzeb dostrojenia się i tak dalej. I żeby coś powiedzieć powiedziałem to, co też wcześniej, całkiem przy okazji i w formie dodatku, żartu raczej, sobie nagrałem dwa dni temu, przy okazji nagrywania spotu do TV.

Ale powiedziałem to i... Szybko został znaleziony na stoku kawałek z Czerwonej Planety, ja postawiłem kamerkę i włączyłem nagrywanie, Mistrz Rami wrzucił mi na słuchawki Czerwoną planetę, i do tego, co słyszałem w słuchawkach, to właśnie powiedziałem. Całość wymagała jeszcze 9 minut obróbki, potem zakup licencji na online i tak to teraz wygląda. To nie jest "wysokobudżetowy" klip.

Gdybyście kiedyś potrzebowali czarodziei, bo wiadomo, że w dzisiejszych czasach dobry czarodziej się przydaje, to poznałem ludzi, którzy potrafią czary. Dla niepoznaki ukrywają się pod wspomnianą nazwą Sound Tropez Studios. Czary produkuje tam Michał Szolc, wspiera go mistrz Ramez Nayyar (mistrz, nie żartuję!) wraz z zespołem. Tworzą materię z dźwięków. Mówię poważnie.

Muzyka: Red Planet, Terry Devine-King
Udźwiękowienie: Sound Tropez Studios
Materiał wyborczy KWW Piotra Waglowskiego
http://senat.piotrwaglowski.pl